Warning: Use of undefined constant auto - assumed 'auto' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/dawnyslask/domains/inviart.pl/public_html/wp-content/themes/inviart/functions.php on line 10 Warning: Use of undefined constant auto - assumed 'auto' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/dawnyslask/domains/inviart.pl/public_html/wp-content/themes/inviart/functions.php on line 11 Zaproszenia Na Chrzciny i Komunię - Wzory | InviArt

Jakie zaproszenia dla dziewczynki a jakie dla chłopca

Chcąc zapewnić Państwu możliwie szeroki wybór, stworzyliśmy kolekcję obejmującą zaproszenia komunijne i na chrzest, dla dziewczynki i chłopca. Decyzja o podziale części oferowanych przez nas zaproszeń na dziewczęce i chłopięce wynikła z kreatywnego podejścia do opracowywania wszelkich wzorów. Podejmując się opracowywania nowych wzorów, postanowiliśmy posłużyć (…)

Zaproszenia ze zdjęciem dziecka

Zaproszenia na chrzest i komunię, które wzbogacone są zdjęciem dziecka, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Popularność umieszczania zdjęć we wnętrzach zaproszeń, nierozłącznie związana jest z poszukiwaniem możliwości maksymalnego spersonalizowania i zindywidualizowania wybranego wzoru zaproszenia, co w komplecie skutkuje niezwykle atrakcyjnymi efektami wizualnymi, estetycznymi oraz merytorycznymi. (…)

Ręcznie robione zaproszenia na chrzest i komunię

Obserwując stale pojawiające się nowe wzory zaproszeń na wszelkiego rodzaju okazje, bardzo łatwo można się zorientować, że aktualne trendy wskazują na coraz częstszy ręczny wyrób zaproszeń. Zjawisko to zdecydowanie uwarunkowane jest całkowicie odmiennym wyglądem takich zaproszeń oraz faktem, że towarzyszy mu szeroki wachlarz możliwości personalizacji. (…)

Dlaczego warto zamawiać personalizowane zaproszenia na chrzest lub komunię

Zaproszenia związane z chrztem lub pierwszą komunią świętą, to bardzo chętnie kupowane przez rodziców produkty papeterii okolicznościowej. Część osób decyduje się na kupno gotowych wzorów w sklepach, natomiast inni wolą nabyć zaproszenia indywidualne, w pełni spersonalizowane. Okazuje się, że z roku na rok coraz więcej (…)