Warning: Use of undefined constant auto - assumed 'auto' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/dawnyslask/domains/inviart.pl/public_html/wp-content/themes/inviart/functions.php on line 10 Warning: Use of undefined constant auto - assumed 'auto' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/dawnyslask/domains/inviart.pl/public_html/wp-content/themes/inviart/functions.php on line 11 InviArt - Dlaczego warto zamawiać personalizowane zaproszenia na chrzest lub komunię

Dlaczego warto zamawiać personalizowane zaproszenia na chrzest lub komunię

Zaproszenia związane z chrztem lub pierwszą komunią świętą, to bardzo chętnie kupowane przez rodziców produkty papeterii okolicznościowej. Część osób decyduje się na kupno gotowych wzorów w sklepach, natomiast inni wolą nabyć zaproszenia indywidualne, w pełni spersonalizowane. Okazuje się, że z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na indywidualny wariant zaproszeń, poszukując czegoś oryginalnego i wyjątkowego. Co więc jest tak kuszącego w składaniu zamówień na tego rodzaju zaproszenia?

Możliwości jakie oferują zaproszenia personalizowane

Aby określić zalety personalizowanych zaproszeń na chrzest i komunię, w pierwszej kolejności warto zestawić ich najbardziej podstawowe cechy, a zaliczają się do nich:

  • możliwość umieszczenia imienia dziecka na pierwszej stronie zaproszenia
  • możliwość ingerencji w treść zaproszenia, a nawet umieszczenia własnego tekstu
  • możliwość zamówienia zaproszeń do samodzielnego uzupełnienia, lub w pełni gotowych, uzupełnionych imionami zapraszanych gości
  • możliwość wkomponowania w zaproszenia zdjęcia dziecka
  • możliwość wyboru rodzaju i koloru papieru
  • możliwość ingerencji w kolorystykę zadruku
  • możliwość doboru różnego rodzaju dodatków

Jak wynika z powyższej listy, zaproszenia na komunię oraz chrzest w formie całkowicie spersonalizowanej są znacznie ciekawszą opcją od gotowych zaproszeń dostępnych w sklepach. Tak bogata paleta możliwości wpływania na wygląd zaproszeń okazuje się być bardzo atrakcyjny zarówno dla rodziców, jak również dla najistotniejszych w tym temacie osób – dzieci.

Jak korzystać z możliwości personalizacji?

Powyższa lista, poprzez ogrom możliwości, może trochę zniechęcać część osób do zdecydowania się na zakup właśnie takich. Nie ma jednak czego się obawiać! W naszej ofercie znajdują się piękne, gotowe wzory zaproszeń, które zostały pomyślane specjalnie o chrzcie i pierwszej komunii świętej, a zamówienie ich nie musi wiązać się z koniecznością obmyślania znajdującej się w nich treści, czy też określania poszczególnych cech zaproszenia jak na przykład rodzaj papieru. Warto również pamiętać, że w części przypadków, zbyt wielka ilość ozdobników może doprowadzić do obniżenia jakości i atrakcyjności zaproszeń, więc nie warto z nimi przesadzać.

Gotowe zaproszenia z naszej kolekcji, które zostały wspomniane powyżej, to jednak zupełnie inny rodzaj zaproszeń od tych, które mogą Państwo nabyć w sklepach. Zaproszenia te są w pełni personalizowane! Wystarczy, że wybiorą Państwo interesujący Was wzór, określą kilka parametrów w trakcie składania zamówienia oraz doślą listę gości, a my wykonamy dla Was piękne zaproszenia komunijne oraz na chrzest. Jest to najprostszy i najczęściej wybierany wariant personalizowanych zaproszeń.

Oczywiście jeśli chcą Państwo dokonać modyfikacji wzorów znajdujących się w naszej ofercie, nie ma żadnego problemu! Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje! Często zdarza się, że Klientom podobają się nasze wzory zaproszeń, lecz woleli by, aby zostały one wykonane na innym papierze. W takich przypadkach nie stwarzamy żadnych problemów i realizujemy zamówienie wedle wytycznych, a jeśli wymaga tego specyfika zamówienia (wybrane materiały są droższe lub tańsze od pierwotnych), przed przystąpieniem do pracy dokonujemy przekalkulowania kosztów, przesyłamy kalkulację Klientowi i czekami na informację z Jego strony.

Personalizowane zaproszenia na chrzest i komunię, to wspaniała propozycja dla wszystkich, którym zależy na unikatowym i oryginalnym wyglądzie zaproszeń dla swoich dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!