Warning: Use of undefined constant auto - assumed 'auto' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/dawnyslask/domains/inviart.pl/public_html/wp-content/themes/inviart/functions.php on line 10 Warning: Use of undefined constant auto - assumed 'auto' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/dawnyslask/domains/inviart.pl/public_html/wp-content/themes/inviart/functions.php on line 11 InviArt - Jakie zaproszenia dla dziewczynki a jakie dla chłopca

Jakie zaproszenia dla dziewczynki a jakie dla chłopca

Chcąc zapewnić Państwu możliwie szeroki wybór, stworzyliśmy kolekcję obejmującą zaproszenia komunijne i na chrzest, dla dziewczynki i chłopca. Decyzja o podziale części oferowanych przez nas zaproszeń na dziewczęce i chłopięce wynikła z kreatywnego podejścia do opracowywania wszelkich wzorów. Podejmując się opracowywania nowych wzorów, postanowiliśmy posłużyć się kolorami, które odbiegają od uniwersalnego nurtu kolorystyki zaproszeń na chrzest i komunię, wśród których króluje biel, złoto, srebro, czy też delikatne beże i szarości. Chcą stworzyć ofertę możliwie uniwersalną, lecz zupełnie odmienną od tradycyjnych, postanowiliśmy poeksperymentować z kolorami, które jednoznacznie kojarzą się z jedną z płci. Efektem naszych starań są wyjątkowe, piękne zaproszenia, których jedna część została opracowana specjalnie z myślą o dziewczynkach, natomiast druga z myślą o chłopcach. Zaproszenia te jednak nie wyróżniają się jedynie kolorystyką – cały design, wraz z odpowiednim doborem papierów tworzą tu ukierunkowane na Wasze Pociechy wzory, które na pewno trafią w Ich gusta!

Zaproszenia dla dziewczynki

Zaproszenia, zarówno te na chrzest jak i komunijne, które zostały opracowane specjalnie z myślą o dziewczynkach, to w przeważającej mierze kolekcja subtelnych, pięknych wzorów, cechujących się delikatnością i wdziękiem. W części z nich zastosowaliśmy pastelowe kolory połączone z bielą, wśród których nie obawialiśmy się również użyć różu w przeróżnych odcieniach. Zaproszenia dla dziewczynek, w przypadku części propozycji umieszczonych na stronie, zostały wzbogacone ślicznymi kokardkami, z pięknych, delikatnych wstążek, które wraz z designem nadruku i efektownym połączeniem eleganckich papierów ozdobnych tworzą niespotykane wzory.

Zaproszenia dla chłopca

Ta część naszej oferty łączy w sobie bardzo ładne, efektowne papiery, utrzymane w kolorystyce błękitu, który jest tak bardzo lubiany przez każdego chłopca, ze specjalnie opracowanym designem zadruku. Podobnie jak w przypadku zaproszeń dla dziewczynek, również i tu postanowiliśmy zastosować delikatne kokardki, których kolorystyka harmonijnie współgrałaby z pozostałą częścią zaproszeń.

Jesteśmy przekonani, że efekty naszej pracy przypadną do gustu nie tylko Wam, ale również i Waszym Pociechom!