Warning: Use of undefined constant auto - assumed 'auto' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/dawnyslask/domains/inviart.pl/public_html/wp-content/themes/inviart/functions.php on line 10 Warning: Use of undefined constant auto - assumed 'auto' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/dawnyslask/domains/inviart.pl/public_html/wp-content/themes/inviart/functions.php on line 11 InviArt - Ręcznie robione zaproszenia na chrzest i komunię

Ręcznie robione zaproszenia na chrzest i komunię

Obserwując stale pojawiające się nowe wzory zaproszeń na wszelkiego rodzaju okazje, bardzo łatwo można się zorientować, że aktualne trendy wskazują na coraz częstszy ręczny wyrób zaproszeń. Zjawisko to zdecydowanie uwarunkowane jest całkowicie odmiennym wyglądem takich zaproszeń oraz faktem, że towarzyszy mu szeroki wachlarz możliwości personalizacji. Zaproszenia ręcznie robione dzielą się jednak nie tylko pod względem wydarzenia, czy też uroczystości z myślą o której zostały zaprojektowane, lecz również pod względem sposobu ich wykonania. Istnieje wiele technik wykorzystywania papieru, które często wywodzą się bezpośrednio ze sztuki origami. W ręcznie robionych zaproszeniach nie brakuje również przeróżnych dodatków, które wykonywane są z materiału, lub innych półproduktów, jak na przykład wstążki.

Stosowanie różnorakich elementów składowych zaproszeń, które łączone są ze sobą tworząc oczekiwany wzór zaproszenia, determinuje konieczność pracy ręcznej, gdyż w wielu przypadkach produkcja maszynowa mogłaby się okazać wręcz niemożliwa, lub przynajmniej zbyt droga. Konieczność produkcji eleganckich zaproszeń na chrzest i komunię ręcznie, wykona z różnorodności oferowanych wzorów, które potrafią dość znacząco różnić się sposobem wykonania.

Co wyróżnia ręcznie robione zaproszenia na chrzest i komunię?

Ręcznie wykonywane zaproszenia na chrzest oraz komunię najczęściej różnią się od swoich podstawowych odpowiedników następującymi cechami:

  • powstają z różnego rodzaju papierów, które łączone są ze sobą, tworząc bardzo atrakcyjne efekty
  • często występuje rozróżnienie na materiał/papier bazowy i papier, na którym nadrukowywana jest treść, w przeciwieństwie do prostych zaproszeń, na których nadruki nanoszone są bezpośrednio na pojedynczą warstwę papieru bazowego
  • do zaproszeń dodawane są efektowne dodatki, takie jak kokardki wykonane z ozdobnych wstążek, kryształki, czy też przeróżne, ozdobne kształty, wycinane z efektownych kartonów ozdobnych

Jak widać, zaproszenia ręcznie robione mają ogromną przewagę nad standardowymi, drukowanymi wariantami zaproszeń, pod względem możliwości ich wykończenia oraz efektów jakie można uzyskać korzystając z ręcznej pracy wprawionego projektanta.

Co można zyskać decydując się na ręcznie robione zaproszenia?

Poza wszystkimi zaletami ręcznie robionych zaproszeń na chrzest i komunię, które zostały zestawione powyżej, osoba zamawiająca je może również liczyć na szereg innych korzyści. Jedną z najistotniejszych jest możliwość wymiany danego rodzaju papieru na inny, czy też indywidualne określenie kolorystyki zaproszenia, co między innymi umożliwia nasza oferta na zaproszenia. W przypadku zamawiania zaproszeń tanich, w produkcji których praca ręczna jest znikoma lub nie ma jej wcale, najczęściej zamawiający nie ma możliwości ingerowania w żadne aspekty materiałów, z których zaproszenia są wykonywane.

Inną, również istotną zaletą ręcznie robionych zaproszeń, jest fakt, że nie ma problemów z umieszczaniem w nich indywidualnej treści, czy też takich elementów jak zdjęcia. Cecha ta może nie wynika bezpośrednio z faktu ręcznego wykonania zaproszeń, ale ręcznie robione zaproszenia zawsze dają znacznie więcej możliwości kupującemu niż standardowe oferty gotowych wzorów.