Warning: Use of undefined constant auto - assumed 'auto' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/dawnyslask/domains/inviart.pl/public_html/wp-content/themes/inviart/functions.php on line 10 Warning: Use of undefined constant auto - assumed 'auto' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/dawnyslask/domains/inviart.pl/public_html/wp-content/themes/inviart/functions.php on line 11 InviArt - Tekst Zaproszenia Na Chrzest | Komunijne Wierszyki

Tekst Zaproszenia Na Chrzest Lub Komunię?

Każde zaproszenie, aby mogło spełniać swoją funkcję, musi mieć odpowiednio przygotowaną, ukierunkowaną na daną uroczystość treść. Bez ładnie skomponowanej treści, nawet najładniejsze i najbardziej eleganckie zaproszenia będą błahe i nijakie. Z tego właśnie powodu postanowiliśmy założyć dział, który ułatwi naszym Klientom odpowiednie dobranie tekstów do wybranych zaproszeń.

Poniżej, wśród wielu specjalnie wyselekcjonowanych propozycji, znajdą Państwo tekst zaproszenia na chrzest, czy też komunię, który uwieńczy wybrane przez Was zaproszenie. Teksty te, aby spotęgować indywidualny charakter oferowanych przez nas zaproszeń, z założenia mają stanowić dla Was bardziej punkt wyjścia do stworzenia własnego tekstu niż gotowe rozwiązanie. Zapraszamy więc do czerpania pełnymi garściami z poniższych propozycji, a z pewnością tekst Waszego zaproszenia stanie się wspaniałym wprowadzeniem do niezapomnianej uroczystości, w której będziecie uczestniczyć wraz z Waszym Dzieckiem.

A Może Wierszyki Na Chrzest, Czy Komunię?

W ramach uzupełnienia niniejszego działu, oddajemy do Waszej dyspozycji zestaw wierszyków oraz cytatów, które idealnie komponują się z zaproszeniami na chrzest oraz komunię. Wierszyki te mogą zostać użyte niemal w każdym wzorze zaproszeń z naszej oferty.

Teksty i wiersze na chrzest

Tekst Na Chrzest

Wybierz swój tekst na zaproszenie na chrzciny, przeredaguj go jeśli chcesz i prześlij nam, a my na jego podstawie stworzymy piękne zaproszenia w oparciu o wybrany przez Ciebie wzór.

Wierszyki Na Chrzest

Jeśli chcesz urozmaicić swoją papeterię, dodaj do niej wierszyk do zaproszenia na chrzest! Poza przeróżnymi, specjalnie dobranymi wierszykami znajdziesz tu również kilka pięknych cytatów!

Teksty i wiersze na komunię

Teksty Na Komunię

Wybierze najbardziej odpowiadający Ci tekst zaproszenia na komunię, dodaj do niego coś od siebie, a następnie podeślij go nam. Wybraną treść odpowiednio dostosujemy do Twojego wzoru zaproszenia.

Wierszyki Na Komunię

Zaproszenia są również okazją do wkomponowania w treść adekwatnego wierszyka lub cytatu. Sprawdź jakie propozycje przygotowaliśmy specjalnie z myślą o zaproszeniach komunijnych!