Warning: Use of undefined constant auto - assumed 'auto' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/dawnyslask/domains/inviart.pl/public_html/wp-content/themes/inviart/functions.php on line 10 Warning: Use of undefined constant auto - assumed 'auto' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/dawnyslask/domains/inviart.pl/public_html/wp-content/themes/inviart/functions.php on line 11 InviArt - Zaproszenia ze zdjęciem dziecka

Zaproszenia ze zdjęciem dziecka

Zaproszenia na chrzest i komunię, które wzbogacone są zdjęciem dziecka, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Popularność umieszczania zdjęć we wnętrzach zaproszeń, nierozłącznie związana jest z poszukiwaniem możliwości maksymalnego spersonalizowania i zindywidualizowania wybranego wzoru zaproszenia, co w komplecie skutkuje niezwykle atrakcyjnymi efektami wizualnymi, estetycznymi oraz merytorycznymi.

Czy warto zamawiać zaproszenia ze zdjęciem?

Z powyższym pytaniem z pewnością borykają się rodzice, którym z jednej strony zależy na zaproszeniach indywidualnych, „skrojonych na miarę”, natomiast z drugiej, obawiają się czy zaproszenia z kolejnym dodatkiem nie okażą się zbyt przesadzone i nieestetyczne.

Obawy te faktycznie mogą być słuszne, lecz wystarczy, że zdacie się Państwo na solidnego wykonawcę Waszych zaproszeń, a już wszelkie obawy nie będą miały prawa bytu. Firmy oferujące wysokiej jakości zaproszenia na chrzest i komunię, do których niewątpliwie zalicza się InviArt, zawsze starają się zadbać o najwyższych lotów estetykę oferowanych przez siebie produktów papeterii okolicznościowej. Pociąga to za sobą rzetelne i przemyślane opracowywanie wzorów oferowanych zaproszeń, które, jeśli zdjęcie dziecka zostało w nich uwzględnione, prezentują się bardzo dobrze, bez efektów przesadnego przeładowania ich niepotrzebnymi dodatkami umieszczanymi wręcz „na siłę” w opracowanych szablonach zaproszeń. Zdając się więc na nasze doświadczenie, jeśli tylko macie ochotę na umieszczenie w zaproszeniach zdjęcia, możecie zrobić to śmiało, bez obaw o zbyteczny przerost formy nad treścią.

Jak wybierać zdjęcia do zaproszeń?

Wydaje się być oczywistym, że nie każde zdjęcie nadaje się do użycia w zaproszeniach na chrzest, czy też komunijnych. Nie oznacza to, że są one same z siebie złe, lecz mogą odznaczać się niepożądanymi cechami, jak na przykład:

  • nieodpowiednie, niepasujące do wzoru zaproszenia kadrowanie zdjęcia
  • niepotrzebne, zbyt szczegółowe, odciągające uwagę od głównego tematu zdjęcia tło
  • przesadnie, nieprofesjonalnie obrobione
  • zdjęcie w zbyt niskiej rozdzielczości
  • zdjęcie z tak zwanymi szumami, wynikającymi z nieodpowiednich warunków oświetleniowych, zaistniałych w trakcie wykonywania zdjęcia

Powyższe cechy mogą zdyskwalifikować zdjęcie jako materiał do zaproszeń.

Fotografie, które powinny idealnie sprawdzać się w zaproszeniach ze zdjęciem, najlepiej jeśli będą wykonane zgodnie z poniższymi wytycznymi:

  • możliwie wysoka rozdzielczość zdjęcia
  • zdjęcia „surowe” nie poddane obróbce, chyba, że wiedzą Państwo co robią 😉
  • najlepiej żeby tło zdjęcia było delikatne i jednolite, co pozwoli na uniknięcie ewentualnych dysonansów z pozostałą oprawą graficzną zaproszenia

Zdjęcia takie powinny okazać się wystarczająco dobre, aby dało się je efektownie wkomponować w wybrane przez Was zaproszenia. Wszelką obróbką zajmiemy się sami – Wy jedynie zdajcie się na nas.